| DrakeN a întrebat:

As vrea sa stiu care sunt diferentele dintre Xbox 360 slim si fat.Vreau sa aflu daca jocurile noi merg pe ambele console si daca mai exista alte diferente intre cele doua. Funda la cel mai explicit raspuns!

Răspuns Câştigător
| XperiaSP a răspuns:

Da ambele ruleaza cele mai noi jocuri.
Nu este nici o diferenta intre cele 2, doar ca varianta slim este mai...slim laughing si are sansa mai mica de rrod (red ring of dead) care este un fel de bsod pe pc. Varianta slim este mai noua, si sincer, as prefera varianta slim. Bafta!