| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu ce memorie ram e mai buna adica marca : Kingmax, Kingston sau Corsair? sau e totuna?

Răspuns Câştigător
| JusticeForCraiova a răspuns:

Kingston cele mai bune.
Restu jaf nu te lua dupa altii cand zic ca toate sunt la fel... Kingston sunt cele mai bune pentru rami asa pentru stickuri toate sunt

| Badboy12Spike a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Aha si la placile video? Gigabyte?

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru Badboy12Spike):

Gigabite nVIDIA si amd radeon

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru Badboy12Spike):

Vrei sa-ti iei pc special in gaming (jocuri)? daca da iti fac eu ca 1 din piese ca la carte big grin zi 1 buget maxim

| Badboy12Spike a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Am pc placa video vreau sa imi iau, ala cu rami numa am intrebat asa ca sa fiu sigurbig grin

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru Badboy12Spike):

Ce buget pentru placa video ai? iti arat 1 buna

| Badboy12Spike a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Mie mi-ar fi buna : http://www.pcgarage.ro/......-bit-hdmi/ si http://www.pcgarage.ro/placi-video/sapphire/radeon-hd5570-1gb-ddr3-128-bit/ nu vreau eu sa joc jocuri mari dar macar GTA 4 sa mearga:D

| JusticeForCraiova a răspuns (pentru Badboy12Spike):

Si tu vrei sa joci gta 4 pe 68 de biti? big grin ia-ti placa video calumea la 3milioane

| Badboy12Spike a răspuns (pentru JusticeForCraiova):

Raman cu a doua sapphire radeon hd 5570 1 gb ddr3 128 bit big grin pot inchide topicul

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E totuna.

| IulianP a răspuns:

Poti cumpara orice marca. Cu cat mai ieftin cu atat mai bine.

| tr3ig a răspuns:

JusticeForCraiova ti se vede prostia dupa nikul pe care il ai. toate trei sunt marci foarte bune diferenta intre ele este foarte mica. acum ca tu ai Kingston cred si eu sa ii faci reclama asa cum faci acelei "istorii" sa zicem de echipawinking diferenta intre ele este foarte mica. eu unu am zepelin si sunt multumitbig grin ia-ti ce vrei tu din astea trei pe care le enumerasi