| bogdan1319 a întrebat:

As vrea sa stiu cum sa fac sa nu imi mai recunoasta link-urile cand postez ceva pe Facebook. De exemplu cand postez ceva si pun un link, imi apare mai jos de postare unde duce link-ul. Stiu ca este un X ca sa elimin pre-vizualizarea acea dar de la o vreme nu imi mai apare. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| nican12 a răspuns:

Poate ca atasarea nu este disponibila sau link-ul! Cel mai bine este sa faci copy si dupa aceea paste link-ului! Asa merge cel mai bine!