| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu cum se numesc cladirile din Dubai?
Fundita! :*

Răspuns Câştigător
| CherryLove a răspuns:

Eu stiam ca se numesc zgarienori. Dubaiul unul dintre cele 7 EAU este locatie in care s-a investit foarte mult motiv pentru care multe cladiri sunt hoteluri luxoase destinate turistilor care isi petrec vacantele acolo. xD

10 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Case. Unele sunt hoteluri. Oamenii de obicei locuiesc in ele. Stiu, e ciudat...

| LoStEyEs a răspuns:

Se numesc Emiratele Arabe Unite happy pattyZhoel, Dubai nu este in Turcia. Este in Indiawinking

| CherryLove a răspuns:

Doar pentru ca am facut o confuzie pe moment si am scris altceva gandindu-ma la ce trebuia sa scriu de fapt nu inseamna ca sunt cap de guma. Masoara-ti cuvintele te rog. Nu mi se pare normal sa mi atragi atentia ca am gresit jignindu-ma, dar asta tine de educatia ta depravata.

| CherryLove a răspuns:

Nu stau sa ma cobor la aroganta ta prosteasca si infama ca sunt multi ca tine. Am spus clar ca am facut o confuzie gandindu-ma la altceva. Sa fim serios chiar nu ti se intampla sa gandesti ceva si sa spui sau sa scrii altceva?! Insa nu, tu romanul stereotip trebuie sa faci harmalaie si sa jignesti ca sa arati ca sti ca tu sti si altii sunt prosti. Parerea mea : du-te la prietenii tai de gradinita si maimutareste-te cu ei cat vrei, eventual invata si cum sa vorbesti politicos ca sa fi mai apreciat nu doar in "gandire". Bafta!

| christaxdd a răspuns:

@pattyZhoel alooooooooo dubai, nu Turciawinking

| CherryLove a răspuns (pentru christaxdd):

Da x__x pfft ma gandeam la altceva si in loc sa scriu EAU am scris Turcia. My bad xD

| aumih16 a răspuns:

Nu stiu exact! dar sunt misto!

| Valentin3333 a răspuns:

Dar locuintele cum se numesc?

| fatimazzh a răspuns:

Cladirile din dubai,Adica? Care dintr-e ele? Blocurile locuibile au fiecare numele lor sau de exemplu (numele)Tower.Daca te referi la anumite cladiri cum este luxosul hotel Burj Al Arab,inseamna Turnul Arab, sau Burj Khalifa Care este cel mai innalt turn din lume momentan Tradus este Turnul Khalifa. Dupa numele SHaikh-ului Khalifa Conducatorul Emiratului Abu Dhabi-ului, Si by the way pentru cine zicea ca Emiratele Arabe Unite se afla in India. lolll