| benkesoiu a întrebat:

as vrea sa stiu daca exista un program care atunci cand dau sa dezarhiveze ceva in winrar si imi cere o parola sa o elimine si sa pot sa dezarhivez, apropos sa fie no survey

Răspuns Câştigător
| alinaalin955 a răspuns:

Ce vrei tu nu este.
Sunt multe programe care cica pot gasi parola, dar daca parola este complexa s-ar putea sa dureze ani si sa nu gaseasca parola.
Stii parola scoti din arhiva, nu stii parola trebuie sa renunti.
Daca ai descarcat ceva de pe vreun site s-ar putea ca parola sa fie scrisa acolo pe site.