| AdryaNnN123 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot rula GTA5:
-pe un laptop DELL latitude cu procesor i5-M560 2.67 ghz 8GB RAM si placa video onboard Intel graphics
Sau:
-tot un laptop DELL latitude Intel core i5 E6410 4GB RAM cu placa video Intel Ironlake-M(capacitate mem. Video pana la 1.5GB
Care optiune ar fi cea mai buna?
Ofer

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Nu duce gta 5 nici un laptop precizat de tine nici macar pe low.

| budala20022000 a răspuns:

Gta 5 ar avea sanse pe low pe al doilea laptop...dar daca vrei, poti saschimbi placutele de ram intre ele si ai putea rula jocul la circa 20-30 de cadre...

| AdryaNnN123 explică:

Sau daca puteti sa imi dati cateva jocuri care ar jula decent pe ele...vas fi recunoscator!winking