| RC22 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cam cat m'ar costa repararea ( inlocuirea mai bine zis ) unui display la un telefon Samsung Wave 3. Am nevoie doar sa schimb display'ul nimic mai mult si cineva mi-a spus ca ar costa 800 de lei si mi se pare prea mult... happy. Cine ma poate ajuta cu acest raspuns, dar totusi rog seriozitate, primeste funda! P.S: daca se poate sa aflu dintr'o sursa sigura ar fi si mai bine

2 răspunsuri:
| Alex66 a răspuns:

Cam aceeasi problema o am si eu doar ca la mine e sparta sticla si ca sa o schimb trebuie schimbat neaparat si diplay'ul.Si ma costa in jur de 6 mil. ceea ce cred ca nu se merita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doar sa il schimbi e sub 100 de lei...
nu stiu un pret exact pentru display dar sunt scumpe, cateva sute de lei probabil...