| M371n1s7 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum pot face o pagina web unde utilizatorii sa introduca in niste campuri de ex: username si password ei sa scrie ceva acolo si eu sa primesc username si password care lea bagat prin email.
Daca stitit spuneti-mi.
Sau daca aveti vreun tutorial lasati-mi linkul.
Ms!

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Si la ce-ti folosesc numele si parola.
Numele si parola sunt valabile sa intre
pe site-ul tau. Poate numai ca nume si parole amuzante. Nimeni care vrea cu adevarat sa-si protejeze datele personale nu o sa foloseasca aceleasi nume si parole peste tot.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se considera informatii confidentiale indiscretule tongue

| Daniel34 a răspuns:

Dacă te referi la un site de hacking, foarte simplu.Îţi recomand hcstealer! Funda?