| JustAsimpleUser a întrebat:

as vrea sa va intreb daca pot sa fac downgrade de la direct X 11 la direct x 10 sau 9 pe sistem de operare windows 7 ultimate..pentru ca jocurile nu merg, absolut nici un joc. unele se inchid altele ruleaza dar apare black/white window..si mi am luat unele jocuri cu suport pentru 11 dar tot degeaba (battlefield 3 )
sau daca credeti ca este din cauza la alt ceva va rog sa mi spuneti

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

NU este din cauza directX-ului!
Spune ce configuratie are pc-ul tau si anume despre astea vreau sa stiu :
-ce procesor si pe cati Ghz
-cati rami
-ce placa video si daca se poate : ce memorie are?

1 răspuns:
| JustAsimpleUser explică:

E ok mi am reinstalat windowsul ...am procesor de 3 ghz placa video 524 3g rami