| Dobroiu_Alex_1996 a întrebat:

As vrea tare mult sa ma ajutati si pe mine cu ceva.Acum cateva zile am pornit calculatorul,totul bine si frumos, l-am stins normal si m-am culcat. Dupa, in week-end am fost plecat si duminica m-am intors si am pornit calculatorul. Ce sa constat? Ca nu imi mai mergeau porturile usb...nu imi mai citeste usb-urile. De alimentat mi le alimenteaza pentru ca am mouse si tastatura wireless prin usb si functioneaza ledurile...in schimb nu merge sa le folosesc.Ce imi recomandati?

3 răspunsuri:
| marius08 a răspuns:

Probabil nu mai functioneaza functia autorun...Verifica din Windows Explorer daca apare stick-ul.

| Dobroiu_Alex_1996 explică (pentru marius08):

O sa incerc sa verific...dar mai intai trebuie sa fac rost de un mouse PS/2.

| Dobroiu_Alex_1996 explică (pentru Dobroiu_Alex_1996):

Nu asta e problema...am incercat si tot nu merge