| OnixxXdd a întrebat:

Astazi am aflat ca nu imi mai merge net-ul pe pc din nu stiu ce motiv. Ideea este ca nu am placa de retea dedicata iar atunci cand pornesc pc-ul, dupa vreo 4-5 secunde beculetele de unde este conectat firul pentru net se sting si nici pe router nu apare ca as fi conectat. Ce ii pot face?
PS : Atunci cand opresc pc-ul acele leduri se aprind, iar routerul indica ca pc-ul este conectat.
Multumesc anticipat!
Funda!

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Pai ce sa faci, verifica driverele, da si tu un ping din cmd in router sa vezi daca e ok, retarteaza routerul...verificari de rutina!