| AlcolicSmile123 a întrebat:

astazi am primit 1 mesaj de erroare malware: We will protect our lord, am auzit o voce de robot dupa 5 min, apo am incercar sa-mi instalez bitdefender, mi-a dat o eroare ceva mai lunga pe care nu o retin dar era ceva cu satanism apoi iar dupa 5 minute imi apare ca Bitdefender este un malware in acest timp auzind de inca 2 ori vocea de robot. Conexiunea pe skype mi se intrerupa, nestiind ce sa dac am inchis pc-ul, postez de pe telefon, v-ari mai intalnit cu asa ceva? Stiti ceva despre acest Malware? Orice raspuns este binevenit.

8 răspunsuri:
| CristiChristian1999 a răspuns:

Virus at!

| DAnc3 a răspuns:

Ce ai descarcat ultima data inainte de eroare?

| AlcolicSmile123 explică (pentru DAnc3):

Mai nimic.un Steam Archievment Manager...si cam atat, dar e un site oficial al celor care produc archievment manager.

| DAnc3 a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Si nu aveai niciun antivirus inainte de acea eroare?

| AlcolicSmile123 explică (pentru DAnc3):

Nu.

| DAnc3 a răspuns (pentru AlcolicSmile123):

Atunci acel virus poate fi luat de oriunde, si de la un clip de pe youtube sau de pe o adresa web, sfatul meu este o reformatare de hardisk daca nu te pricepi dul la un service.

| Codrut653 a răspuns:

Vai de ***