| Dhiav a întrebat:

Astazi am vazut la cineva pe desktop care niste oameni se bateau si stricau licrurile, imi puteti sa imi spuneti cum se numese acel program sau imi dati numele lui.

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Animation vs animator https://www.youtube.com/watch?v=VufDd-QL1c0, este o creatie a cuiva, el a facut toata treaba, din pacate omuletii aia nu au inteligenta artificiala, nu-i un program care-i face sa interactioneze la voia intamplarii, el, Alan Becker, cum il cheama pe creator, a scris 'scenariul' si i-a desenat si a facut filmuletele respespective.

| Dhiav explică (pentru RB26DETT):

Ms Mult

| Dhiav explică (pentru RB26DETT):

Exista un program?