| xShaaro a întrebat:

Astăzi când am fost la scoala i-am lăsat laptopul lui fratemiu si a descărcat un "hack" pentru cs si mi-a virusat laptopul. Mi s-a schimbat imaginea de pe laptop cu reclama la hack-ul lor si nu pot face absolut nimic pe el. Cum pot sa il resetez din taste la tastatura? Cine ma poate ajuta cu această problemă îi dau funda. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Instalează teamwiever imi scrii id si pass in mesaj privat și văd ce problemă ai.
In caz contrar...baftă cu "hack".

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Ma gandesc ca nu e unul puternic. Incearca sa intrii in bios, intra in safe mode si sterge-l. Sau vezi la ce mai ai acces cu safe mode-ul. Daca nu, reinstaleaza windowsul.