| MmoooTtttt a întrebat:

Astazi in timp ce ma jucam am primit de 3 ori black screen cu NO SIGNAL si as vrea sa ma ajutati sa scap de aceasta problema. Nu am mai patit acest lucru pana acum. Dupa ce primeam asta, am dat reset la PC, dupa a mers bine, am intrat iar in joc si dupa 10-15 minute am patit la fel.
Va multumesc!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adrian5575 a răspuns:

Verifica cablu care duce de la monitor la unitate, sa fie mufa bagata si suruburile stranse. Daca face la fel, fa proba cu alt monitor.