| AlexSS1 a întrebat:

astazi m-am uitat un pic pe youtube si dintr-o data s-a schimbat rezolutia la monitor, am intrat sa o schimb din nou si a disparut, de la 1600x1200 cat aveam inainte s-a pus pe 1280x1024. M-am uitat sa vad daca pot adauga si cand am gasit-o pe aia veche imi da out of range, ce as putea sa fac? dau funda pentru cine imi da rezolvarea.

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Instaleaza din nou Windows si daca vezi ca tot nu merge, mergi cu monitorul la reparat.