| BogdanAndrei42 a întrebat:

Salut tpu.Astazi mi-am cumparat un Samsung Galaxy J3 2016 Gold si l-am scapat pe ciment si doar la marginea accea sau rama cum ii se zice care sta si acopera lateralele displayului din nu stiu ce material si sa mancat putin acolo dar in rest merge bine numai ca am observat ca merge greu in jocuri dar isi revine...Cei care au j3 sa imi zica daca sunt rezistente telefoanele si daca sunt bune...Mentionez ca l-am scapat fara husa sad Funda!

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu nu l-am scapat pe al meu niciodata, trebuie sa fi atent sa fie telefonul ca mana ta, vorbim de niste banii

| alexboss2020 a răspuns:

Cum ba sa iti cumperi azi telefonul si tot azi sa il scapi? Nu te supara si mie era sa mi se intample dar l-am scapat dupa ceva timp cand l-am achizitoonay cam 2-3 luni, j3, j5 si j7 nu sunt rezistente de fapt nici un teledon nu e rezistent toate telefoanele sunt subtiri si e si normal ca un telefon cu touch screen sa nu reziste nu e Nokia!

| anonim_4396 a răspuns (pentru alexboss2020):

Pentru ca nu s-a familiarizat cu dimensiunile lui si logic ca l-a scapat...de aia trebuie husa.
Si eu cand mi-am cumparat telefon era asa alunecos, de abia il tineam in mana.

| Cristian0015 a răspuns:

E
la fel de rezistente ca orice smartphone, in schimb nu e cea mai buna alegere pentru jocuri