| Dima_Alin_1998 a întrebat:

astăzi mi-am închis laptop-ul din buton deoarece mă grăbeam și după am văzut ca nu s-a închis și a rămas becul care arata ca e deschis pornit și laptop-ul era și la incarcat și l-am scos și tot a rămas pornit becul care arata ca e incarcât. MOUSEUL Usb încă luminează ce arata ca laptopul nu este închis, ce pot sa fac sau ce s-a întâmplat? Va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Mai inchide-l o data.

| darrio2007 a răspuns:

Tine apasat mai mult pe buton.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Scoate i bateria, si foloseste-l cu incarcatorul, nu il folosii si cu baterie si cu priză.

| PainTech a răspuns:

Cel mai probabil e in sleepmode.
Ai mai multe optiuni :
1. Apesi pe tastatura, astepti sa se deschida complet.
2. Ti apasat pe butonul de pornire mai mult timp, astepti sa se inchida complet.
3. Scoti bateria si astepti cateva secunde pana o bagi inapoi.

Aceasta a fost o problema simpla. Data viitoare mentioneaza, te rog, si numele dispozitivului ( ex : Lenovo Ideapad 330 ) si sistemul de operare ( Ubuntu / Windows 10 / Windows 7 ) ca sa stim despre ce discutam.

O seara buna!