| woolf21 a întrebat:

Azi am facut root la un telefon Samsung galaxy s advance.Am intrat in niste jocuri dupa root si am obs ca se restrta telefonul in timp ce jucam.Pot soate root-ul? Am dat si resetare la fabricare si tot nu merge.

Răspuns Câştigător
| Stefan3D a răspuns:

Sigur, il poti scoate :
1.Descarci SuperOneClick
2.Conectezi telefonul la pc in mod Debugging (Dezvoltator) dai enable la Surse necunoscute si apoii ii dai UnRoot! Ar trebui sa mearga... Daca nu, ai pierdut si garantia odata cu rootarea, daca o scoti ai garantie dar asa... Bafta!

| woolf21 explică (pentru Stefan3D):

Am dat acum root din nou si se pare ca acum nu mai are nici o problema! Merci Oricum.Te pun la castigator ca ai incercat sa ma ajuti.

1 răspuns: