| Minzat_Sebi_1995 a întrebat:

Salut TPU
Azi am incercat sa imi fac lol-ul si calculatorul s-a blocat cand am iesit de pe alt joc (in timp ce se instala lol) si am dat un restart sis-a blocat dupa ce a aparut Placa video, rami si alea chiar cand pornesti pc-ul, a disparut scrisul a stat 2 sec si s-a blocat. si tastatura tot tot. si acum tot asa face si nu il pot porni. Windows xp.Am mai citit ca sa dau cu safe mode-ul dar nu apare... nush cumsa il activez! Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| EneCristian a răspuns:

Intra in bios si cauta safe mode DAR DOAR SAFE MODE nu altceva ca poate strici daca nici asa nu reusesti du-l la service iti vei multumi tie ca nu ai facut mai rau.

1 răspuns:
| Minzat_Sebi_1995 explică (pentru EneCristian):

Din bios cum activez safe mode?