| Stegaru_Mihai_1999 a întrebat:

Azi am intalnit o problema la calculatorul meu. Am deschis Task Manager si am vazut ca procesorul era la 100% dupa care a scazut la procentul normal (5-10-15). Am deschis task manager si iar aceeasi problema. Acum am task manager-ul in bara si totul este ok, dar cand il opresc, simt cum e la 100%, si asa e... mereu aceeasi poveste. Niste sfaturi, niste rezolvări? Mulțumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Vioreldb a răspuns:

Reinstaleaza windowsul fiindca se poate sa fie virusat.
Incearca windows 7 fara antivirus si sa fie curat.
Daca nu ai win 7 curat cauta ma la vioreldb@yahoo.com

| Stegaru_Mihai_1999 explică (pentru Vioreldb):

Chiar aseara am instalat din nou windows 10...

| Vioreldb a răspuns (pentru Stegaru_Mihai_1999):

Ptr mine 10 e un windows murdar...
Win 7 il folosesc de peste 6 ani fara antivirus, update si functioneaza perfect.
Simplitatea lui 7 este extra.