| Cronos126 a întrebat:

azi am revenit cu un tutorial: Cum sa iti faci leptopul/calculatorul sa ruleze mai bine. Prima data trebuie sa apesi tasta de home de la windows si tasta "R". Acolo trebuie sa scrieti temp, %temp% si prefetch si stergeti tot ce e in fiecare folder. Partea a doua e de a va instala Malwarebytes de aici: https://www.malwarebytes.com/
Apoi apasati dupa ce intrati in aplicatie pe butonul "Scaneaza". Cel mai probabil va v-a detecta multe fisiere daunatoare calculatorului/leptopului le puneti in carantina si restartati calculatorul(va v-a da programul butonul de restart now), si mai repetati pasii pana nu va mai apare ca aveti probleme in program. Apoi va duceti la Computer, apasati click dreapta pe disk C si Propietati si apoi apasati pe Disk Clean Up. Pentru a va ridica performanta mai puteti face multe. Cei care au intrebari le pot lasa in sectiune de comentarii. Daca mai vreti tutoriale nu uitati de un multumesc.

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Las-o ca macane.