| PaulStefan74 a întrebat:

Azi am setat taskbarul sa nu se vadă doar cand pun sageata pe el si am debifat casuta cu lock in, apoi am tras taskbar-ul cu sageata in dreapta si nu mai apărea. Am activat apoi sa se vadă bara si sa fie activat lock in dar nu mai apare, ce sa fac?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumparati alt pc Lenovo Asus Acer Samsung. da da da 100% orrect da fa d fafdaffadjsfd

| PaulStefan74 explică (pentru anonim_4396):

Am rezolvat, sper ca asta era o gluma laughing

| PaulStefan74 explică:

Acum am văzut ca de fapt taskbar-ul este in dreapta ecranului, adică atunci cand apăs undeva in dreapta ecranului se deschis lucruri care sunt p taskbar