| HelpMer2016 a întrebat:

azi am vrut sa intru sa ma joc pe pc, si monitorul nu porneste, nu e nici-un fel de imagine nimic e stins, si butonul de la monitor tot licare se stinge si aprinde repede, unitatea merge. Dar MONITORUL DE CE NU SE APRINDE SI DE CE LICARE, VA ROG AJUTATIMAAA!

DAU FUNDA!

3 răspunsuri:
| ionutyoyo a răspuns:

S-a stricat display-ul

| Anonimmus234 a răspuns:

Se intampla asta deoarece pc-ul tau se incalzeste prea tare.Ai nevoie de un cooler.Iar daca ai deja cooler, e probabil din cauza cablului de alimentare.

| Konstantin_LA_1991 a răspuns:

S-a stricat monitoru-l, asa am patit si eu acu 3 lunilaughing