| CosminIonut a întrebat:

azi cand am pornit laptop-ul, si am primit o eroare legata de,, automatic repair,,, iar dupa 2 minute de asteptat primesc o eroare,, Automatic Repair couldn't repair your PC,,. Cum as putea sa il rezolv fara sa pierd poze, si lucruri importante? Am inteles ca este din vina unor update-uri pe care nu le-am finalizat, si s-au distrus fisiere sau ceva.

Răspuns Câştigător
| Sudhd a răspuns:

Ai putea sa-ti repari windows-ul cu un stick usb cu acelasi windows in el sau sa reinstalezi windows-ul.

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Scoate hdd-ul, pune-l intr-un caddy ce se conecteaza pe usb si poti intra pe el in functie de cat de grava e situatia, poti sa-ti recuperezi multe chestii fara sa fi nevoit sa faci repair sau sa stergi ceva.