| vilaflorin a întrebat:

Salut TPU,azi-dimineata ma jucam fortnite pana când am plecat la școala,am stins pc-ul ținând pe butonul power de la unitate și acum,seara am un lag infernal in desktop,de-abia îmi deschide folderele, aplicațiile, etc

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Sigur isi face update. Da un CTRL+Escape sau cauta Task manager si vezi daca ai activitate la disk. Daca e 100% sigur descarca si instaleaza ceva.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

rolling on the floor Nu asta stingi PC-ul boier. Se opreste frumos cu shutdown din meniu. Da un restart ca lumea din meniu. Daca ai Windows 10 probabil isi face update si de asta merge mai greu.

| vilaflorin explică (pentru Wr3nch):

Nu mai, am win 10 pro N dar nu ca merge greu, merge super greu