| anonim_4396 a întrebat:

Salut,TPU! azi eu ma uitam pe site.ul celor de la Acer si am dat de drivere si pana la urma de o noua versiune de "bios", l.am luat,pc.ul s-a restartat in fine, toate bune si frumoase pana cand isi da inca odata restart si zice: no bootable, exista vre.o posibilitate sa il repar? Cand il deschid apare numai no bootable...

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Depinde, daca ai facut flash gresit, placa mama e defecta. Daca ai facut flash corect, trebuie sa restaurezi setarile de CMOS la setarile care mergeau inainte (in special AHCI/RAID/Compatible).

1 răspuns:
| 私は日本が大好き a răspuns:

Eu am error recovery de 3 luni