| InvincibleKillZ a întrebat:

Azi mă jucam CS GO și dintr.o dată s-a blocat totul. Am dat un restart la laptop, insa merge foarte greu. Atât de greu încât nici măcar nu intra pe dekstop, dar scoate și un sunet foarte ciudat, un fel de țiuit. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Pune urechea langa HDD si vezi daca se aude de la el. Am avut aceeasi problema. Totul mergea foarte foarte greu si se auzea un sunet ciudat. I-am schimbat HDD-ul si acum merge normal

1 răspuns:
| InvincibleKillZ explică:

Https://youtu.be/Z-dsDCz6zzE de aude destul de încet