| ItzRivenGod a întrebat:

Azi mi-am achizitionat o tastatura HAMA si am o problema la ea.
Tasta "A" si alte cateva nu prea merg adica trebuia sa apas mai tare tasta sa functioneze.
O pot repara singur sau trebuie sa o duc inapoi?(inca o am in garantie)

2 răspunsuri:
| WR104 a răspuns:

Daca ai garantie ti-o schimba.Nu o poti repara si nici nu se merita.

| tteo92 a răspuns:

Salut!
In ce pret a fost tastatura?, daca e intre 20lei si 40, nu ai ce pretentii sa faci, nu poti sa ceri prea multe la banii aia, cat ai platit atata calitate ofera.
i-ati una buna si de calitate si atunci nu o sa mai trebuiasca sa dai de 2 ori sa iti raspunda.
Sau daca nu, schimba-le de 10 ori pe an.
http://www.mediadot.ro/tastaturi/tastatura-enermax-acrylux
Bafta!