| Intrebarilemele26 a întrebat:

Azi mi-am achizitionat un laptop Fujitsu LIFEBOOK a531/ AH531. Mi-a venit fara un sistem anume de operare, doar cu un CD original pe care ar fi trebuit sa gasesc drivere. Aici e marea problema. Pe acel CD spunea primul lucru Support windows 7, dupa care driverele impreuna cu niste programe gen adobe flash player, nero. Am instalat windows xp sp3. Iar acum nu gasesc pe internet configuratie pentru driverele pentru sp3. Trebuie neaparat sa ii montez windows 7 pentru a putea gasi driverele necesare? Mentionez ca nu am internet pe laptop, doar pe fix, si nu le pot cauta de pe laptop deoarece lipsesc driverele, deci nu ma pot conecta la internet. Daca ma puteti ajuta cu sfaturi, sa imi montez windows 7 si sa caut drivere pentru w7 sau stiti niste linkuri cu sp3. MULTUMESC! Dau funda, promit.winking

Răspuns Câştigător
| vladlove123 a răspuns:

Frate..pe laptopul ala are 4 gb ram ca dala am si eu baga-ti windows 7 care il iei dupa net sau iti cumperi dintr-un magazin IT, iar driverele se instaleaza singure cu windows 7. funda

1 răspuns:
| Dumitriu_Irinel_1993 a răspuns:

Da trebuie pus w7 ca sa poti instala toate driverele