| damianthebandit a întrebat:

azi mi-am cumparat o pereche de casti bluethooth si am observat ca daca sun pe cineva si vreau sa fac altceva pe telefon in timp ce vorbesc(de ex: sa joc jocuri) sunetul aplicatiei este distorsionat, este normal sa se intample asta cu castile mele? Va rog raspunsuri cat mai serioase, dau funda.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"sun pe cineva si vreau sa fac altceva pe telefon in timp ce vorbesc(de ex: sa joc jocuri)...Va rog raspunsuri cat mai serioase"

păi serios esti tu, când vorbești cu careva, te joci? (zero respect pentru interloculor)

| sierra1 a răspuns:

Limbaj mitocănesc,

rog măsuri drastice împotriva userului, până la suspendarea contului

| Wr3nch a răspuns:

Da, e normal ca telefonul prioritizeaza apelul peste sunetul jocului by defaultlaughing Scoate discord pentru telefon si poti vorbi si juca simultan fara probleme.

| floreadan a răspuns:

E normal sa se intample asa.