| Pitbull41 a întrebat:

Azi mi-am cumparat o tastatura si un mouse Natec Genesis CX33 si ce am observat pe cutie este ca mouse-ul are nu stiu ce aplicatie ca sa iti faca mouse-ul cum vrei, tu gen ce culori vrei pe el. Am o intrebare, cum activez acea aplicatie? Pe cutie nu scrie nimic si nici in instructiuni, trebuie descarcat ceva? Daca da, lasati-mi un link de unde sa iau aplicatia. Precizez fara acea aplicatie pe mouse am doar 4 culori :rosu, mov, verde si albastru dar vreau sa il fac eu cum doresc, gen in toate cele 4 culori.Am incercat sa caut aplicatia si pe site-ul oficial de la Genesis dar degeaba si in cutie nu am nici un cd cu aplicatia iar cei de la Altex de unde am luat mouse-ul si tastatura au zis ca nu au de unde sa stie. Dau funda si vot celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| Happyy83 a răspuns:

Pai du-te la Altex si intreaba si daca nu iti raspund dao inapoi si ia-ti alta, dar mai intai uitete in cutie! happy