| LuciWv a întrebat:

Azi mi-am loat un mouse nou mai exact wired optical mouse si nu cred ca mi sa instalat bine driveul sau nu stiu ce are il conectez la portul USB se aprinde ledu rosu dar nu se misca mouse-ul in pc.
P.S. nu-i problema din pc pentru ca am incercat alt mouse si merge.
puteti sa-mi spuneti cum il fac sa mearga sau de unde descarc un driver compatibil cu mouseul si Windows 7 Ultimate (32bit)

DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Gh3oK1ll3r a răspuns:

Salut,
Scrie acolo modelul mouse-ului tau si poti descarca driverul respectiv
http://www.microsoft.com/hardware/en-us/downloads

| LuciWv explică (pentru Gh3oK1ll3r):

Am gasit problema, trbuia sa incerc alt port USB si dupa a merswinking dar mersi ori cum

1 răspuns: