| teodora1234567890 a întrebat:

Azi mi s-a stricat calculatorul, nu stiu din ce cauza.Ma jucam si dintr-o data mi s-a oprit si nu a mai pornit. Ma gandesc ca sursa o fi de vina. va rog ajutati-ma

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te duci la service, ca de aia exista service, ca doar nu vrei sa ti-l reparam de la distanta...

| teodora1234567890 explică (pentru K0sti):

Ma gandeam ca poate a mai patit cineva ceva asemanator cu problema mea..Stiu si eu de sevice.

| K0sti a răspuns (pentru teodora1234567890):

Sunt prea multe cauze ca sa se poate da un raspuns fara sa testezi!