| AndreiEne a întrebat:

Am o problema, in decembrie mi-am achizitionat un Xbox One S. Si acum o luna am realizat ca imi porneste noaptea (fara sa faca acel sunet specific) pentru cateva secunde. Vreau sa stiu de ce porneste asa si daca exista vreo problema.

Răspuns Câştigător
| JicaContra a răspuns:

Poate, poate, hai sa ne scoatem capul din isteria coronavirus si sa gandim ca poate, poate

VERIFICA UPDATE-URI, si daca le gaseste le aduce noaptea, nu sa te tina pe tine ziua 2-3h fara consola sau fara jocul la care se face uptate, ca tu te-ai speriat ca se trezeste noaptea de una singura

sau poate e posedata consola aia big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este nici o problemă, bă!

| Danutmiszovits a răspuns:

Consola are un mod de standby, posibil sa fie setata asa. Avantajul e ca poti instala jocuri cu consola "oprita"