| FaTaLeRrOr a întrebat:

Ca sa trec direct la subiect:
Am gasit pe acasa o cartela de Voafone.(Eu am Telekom) Am introdus-o in telefon (Samsung Galaxy S4 Mini), mi-a trimis mesaj ca daca vreau sa mi le instaleze sa dau Instalare. Am dat acolo, s-au instalat setarile, toate bune si frumoase, pana cand sa bag Telekom-ul. Am bagat cartela, dar cand porneste telefonul, imi zice sa introduc SIM-ul. Am facut mai multe incercari de a scoate si baga cartela. Degeaba. Am bagat-o la maica-mea si merge perfect. Am mai bagat alta cartela tot de telekom si tot aceeasi poveste. Insa, Vodafone functioneaza perfect.

Exista cumva ceva sa dau Uninstall la setarile alea, ca si cum nu as fi bagat cartela in telefon? Adica daca bag cartela sa imi dea iar mesaj cu setarile
(PS: Am dat Reboot la telefon crezand ca dispar setarile. Dar degeaba)

Va rog mult. Dau Fundita!

1 răspuns:
| danmidnight a răspuns:

Factory reset, dacă nu funcționează wipe reset( din boot menu)