| BoBo145 a întrebat:

Cam cat ar costa transportul unui produs din America pana in Romania. Vreau sa cumpar de pe eBay

5 răspunsuri:
| atoatestiitoarea a răspuns:

Atentie, unele produse sunt rentabile altele nu
Eu am cumparat o oglinda de la surplus militar care costa 2 euroi si am platit 33 de euroi transporrtul dar stiind ac in Europa cea mai ieftina era 123 de euroi in Elvetia...
Spune-mi ce vrei sa cumperi ca-ti gasesc eu ieftin in Franta

| BoBo145 explică (pentru atoatestiitoarea):

As vrea sa cumpar un ecran de Samsung s3 mini. acolo l.am gasit la 20lire parca numai tin minte sigur cat era...cam 25lei in banii nostri

| BoBo145 explică (pentru atoatestiitoarea):

Am uitat sa.ti zic. Pe mine m.ar interesa daca ecranu+ transportu costa sub 80lei, am gasit la noi cu 80 lei cu tot cu transport. Vreau sa cumpar doar ecranu, nu display. Ca sa intelegi ce vreau sa zic cauta pe eBay''s3mini glass''

| Adina_Birtar_1989 a răspuns:

Eu aduc produse de pe Ebay uk, daca te intereseaza ceva, ma poti contacta