| laur12 a întrebat:

Cam cat m-ar costa sa-mi instalez un windows xp pe un calculator, dar nu in service...la un prieten ceva? Cam cat mi-ar cere pe instalarea unui windows xp nu original?

Răspuns Câştigător
| piti77 a răspuns:

Eu cred ca 30 de lei este cam putin..stiu ce presupune si se pierde destul de mult timp iar suma asta nu inseamna mare lucru.dar depinde de prieten..eu de ex. cred ca 50 ron este cel mai mic pret pe care ai putea sa-l platesti daca este prieten apropiat.dar stiu pe cineva care facea asta pentru 100 ron acum cativa ani

7 răspunsuri:
| Anonymus314 a răspuns:

30 lei poate mai putin...

| ZEU93 a răspuns:

Am vazut anunturi si mai putin de 50 de lei nu cred ca iti iau, dar sincer nu-ti recomand sa dai mai mult de 50 big grin vor 50 e ok sa zicem mai mult nu

| akka4 a răspuns:

Cam nici un ban. instaleaza-l tu acasa. daca nu sti citeste pe internet niste indicatii si ai scapat. sa nu dai nici un ban la nimeni sa iti instaleze windowsulwinking

Răspuns utilizator avertizat
| Hukez a răspuns:

De obicei cam 50 lei se ia la un reinstal de windows. Acum depinde, poti sa te intelegi cu prietenu la o bere laughing

| Edamstar a răspuns:

Depinde cat de apropiati sunteti.