| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

Când aprind calculatorul imi apare normal Start Windows Normally dar apoi dupa ce am apasat pe el imi apare un ecran negru si de atunci nu se mai intampla nimic. I-am dat restart si mi-a aparut o chestie cu Boot Manager și demult imi mai aparea o eroare 0x0000025 la inceput. Ce fac?

7 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Cand pornesti pc-ul dai f9 pana iti apare un meniu si selectezi last good know configurations, iar daca asa nu merge, reintri in acel meniu si selectezi startup repair

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Ai incercat sa reinstalezi win-ul din nou, pentru ca ti s-a stricat sectorul de boot, nici nu v-a mai porni?
In caz de nu merge nici atunci, verifica cablul si hard-ul sa fie ok

| neludana2000 a răspuns:

Depanarea erorilor de ecran negru: incearca aici, de fapt sunt sute de site-uri care te pot ajuta .......https://pc-config.info/......-ul-negru/

| Flamingo11 a răspuns:

M-am confruntat și eu cu problema asta de nenumărate ori.
Trebuie sa ii dai reset la Windows.
Dar partea proasta este că vei pierde tot din el.
Daca nu știi să dai reset uitate pe manualul calculatorului/windowsului și îți va apărea acolo cum trebuie.
Eu nu mai știu exact cu făceam.
Daca nu te descurci pune pe cineva care știe cât de cât.
SUCCES!

| MorioMD a răspuns (pentru Flamingo11):

Pai nu puteai padtra datele? eu asa stiu.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Flamingo11):

Am dat reset de nenumărate ori si dupa o zi se intampla mereu la fel

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Flamingo11):

Am dat reset de nenumărate ori si dupa o zi si la fel