| BetivanuLHaios a întrebat:

Cand conectez tableta la pc, imi apare driver-ul de instalare (Lenovo).
Problema este ca dupa aceea, nu imi apare in my computer folder-ul cu fisierele din tableta.
Care e problema ( Tableta este Vodafone smart tab II 7)

Răspuns Câştigător
| carinutza25dragutza a răspuns:

Salut!
Am cateva banuieli si sfaturi:

BANUIELI:
1. Tableta nu suporta asa ceva (doar banuiesc)

2. Probabil ca trebuie sa te conectezi la contul administrator de pe calculatorul tau. (la mine asa a trebuit cand mi-am conectat telefonul)

SFATURI:
1.Cauta diverse forumuri de la Lenovo etc. Poate gasesti acolo probleme asemanatoare.

2. Cauta si pe youtube videoclipuri cu chestii asemanatoare. poate gasesti ceva care te inspira