| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Cand fac 10000 de vizualizari la un videoclip fac bani sau cand fac 10000 de vizualizari in total adica adunate de la fiecare videoclip in parte vizualizarile ma refer la youtube.

si cum pot face reclama la canalul meu de youtube
funda

2 răspunsuri:
| ultramen a răspuns:

Game Theory: How PewDiePie Conquered YouTube: http://youtu.be/EgMqhEMhVV8o vizioneaza asta, s.ar putea sa te ajute sa intelegi cum functioneaza youtube

| catalin542000 explică (pentru ultramen):

Eu sunt abonat la PewDiePie si am inteles ca el castiga dar ce este cu asta adica cu ce ma ajuta pe mine