| anonim_4396 a întrebat:

cand incerc sa instalez un drivers la un volan Logitech
imi apare eroarea asta:The contents of this file cannot be unpacked.The executable you are trying to run has been corrupted. Please obtain another copy of the file, verify it's integrity and try again., cine rezolva eroare asta, dau funda!+Vot

5 răspunsuri:
| MisterSprinkle a răspuns:

Salut,zi te rog ce model e volanul, Logitech de care si iti dau link-ul de la driver, fisierul ala e stricat.

| anonim_4396 explică (pentru MisterSprinkle):

Logitech formula force ex

| Jipa95 a răspuns:

Hei! Ce sistem de operare folosesti? Recomandat ar fi sa instalezi driver-ul la window 7 / 8 / 8.1

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am Windows 7 32 bit

| Strepix a răspuns:

E compromis fisierul!
Poftim driverul de aici, dai click pe downloads si iti setezi tu ce windows ai apoi downloadezi.
http://www.logitech.com/en-gb/support/270?crid=411&osid=1&bit=32