| Adryan28 a întrebat:

Cand inchid calculatorul din meniul start nu mi se inchide. Adica, cand apas pe shutdown din meniul start (sa-l inchid), becul de la hdd se stinge si monitorul ramane blocat aratand "Windows is Shutingdown" (ceva de genu...), si mai ramane si becul ala verde aprins, parca ar sta in Stand by. dar eu dau sa-l inchid si asa face sad Trebuie sa stau langa el pana se inchide sa fiu sigur daca se inchide sau nu sad Si cand nu se inchide si ramane asa cum v-am spus trebuie sa apas pe butonul restart ca sa se inchida! Si acest lucru este chiar enervant! Va rog daca stiti din ce cauza este problema si cum sa o rezolv va rog ajutati-ma big grin Dau Fundawinking

1 răspuns:
| adrian_4038 a răspuns:

Acest lucru l-am patit si eu e categoric din windows ceva de sistem 32 daca ai bagat windows de curand probabil a fost cd zgariat si nu a copiat o setare. baga windows din nou si nu vei mai avea problema
si la partitie sterge doar C