| dystroyer a întrebat:

Cand intru pe mozilla firefox sau internet explorer imi apare alt site.Adica nu google.Nustiu cum sa mi-l setez.Adica atunci cand intru in mozilla sa imi apara google.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru setarea paginii de pornire google dai:
-La Mozilla Firefox: Unelte/Opţiuni/General, la Când Firefox porneste bifezi Arată pagina mea de start, la Pagina de start scrii http://www.google.ro şi dai OK.
-La Google Chrome: Unelte/Setări, La pornire bifezi Deschideţi pagina Filă nouă, la Cautaţi alegi Google.
-La Internet Explorer: Tools/Internet Options/General, la Home Page scrii http://www.google.ro, dai Apply si OK.

4 răspunsuri:
| ronaldo90 a răspuns:

Pai la explorer dai la tools sus in stanga dupa aia ultima optiune la internet options si iti apare un patrat si in patratul ala ai un patrat mai mic si scrie deasupra HOME PAGE si sub home page scrie asa:to create home page tabs type each address on its own line si sub asta scrii google.ro dai ok si gata.bafta

| dystroyer explică:

Pai nu zice acolo sa dau ok.Imi da trei chestii:Use current Use default Use new tab.

| dystroyer explică:

Funda Ioandelasal!