| NemNUZ a întrebat:

cand intru sa ma loghez pe Facebook imi arata mai multe adrese de email, nu pot sa le sterg? Dau funda

3 răspunsuri:
| HaKa93 a răspuns:

Sterge tot ce ai in history happy

| Gabi19971983 a răspuns:

Pai depinde de ce browser ai.
Du-te la optiuni, sau vezi tu si sterge istoric.Si dupa nu-ti mai apare nici aia. Daca nu te descuri, spune-mi.
Http://tinypic.com/r/2e49jsj/5
Funda?

| Blaesar a răspuns:

Depinde de ce browser folosesti. Daca ai Chrome, intra in Settings si jos o sa ai "Show Advanced Settings". Odata deschis, cauta "Privacy" si intra in meniul "Clear browsing data...". Aici, unde scrie "Obliterate the following items from:" selecteaza "the beginning of time" si asigura-te ca ai bifat DOAR "Clear saved Auto-fill form data". Apoi dai click pe "Clear browsing data" in partea de jos a meniului si e gata.