| Crosto a întrebat:

Cand joc un joc pe calculator-orice joc jocul se blocheaza, efectiv nu pot face nimic doar sa ma duc si sa il sting de la buton-unitatea, in orice joc, efectiv nu mai pot. Care este cauza? Inainte nu facea asa...

Răspuns Câştigător
| CosminFlo a răspuns:

Am avut si eu odata o problema de genul acum mai multi ani, sursa se incalzea foarte tare, am schimbat-o si nu am avut probleme, dar inainte sa sari la schimbarea sursei poti incerca o reinstalare de windows... sau poate ai luat ceva virus...

3 răspunsuri:
| CosminFlo a răspuns:

Poate sursa... jocul "trezind" placa video si procesorul, consuma mai mult si poate sursa ta nu duce...

| Crosto explică (pentru CosminFlo):

Pai inainte nu facea asa si nu ma joc eu gta 5 ma joc samp cs 1.6 nu am calculator de milioane de lei

| Crosto explică (pentru CosminFlo):

Incerc acum un antivirus meriti funda ma

| CosminFlo a răspuns (pentru Crosto):

Am avut si eu odata o problema de genul acum mai multi ani, sursa se incalzea foarte tare, am schimbat-o si nu am avut probleme, dar inainte sa sari la schimbarea sursei poti incerca o reinstalare de windows... sau poate ai luat ceva virus...