| CristiPrise a întrebat:

Cand ma uit pe youtube sau fac altceva pe pc ( ceva care consuma mult ) imi apar vreo 3 csrss.exe si service.exe in task manager care consuma CPU foarte mult si am CPU usage 100%. Ce e de facut?

3 răspunsuri:
| CristiPrise explică:

Nu merge sa dau end task la nici una si am cea mai noua versiune a Adobe flashului

| Daniel_Caranda_1989 a răspuns:

Incearcă să faci updateul la fleash player sau să il instalezi dacă nu il ai asta e rezolvarea.

| Cosmin_Obretin_2000 a răspuns:

Click dreapta ----> End Task la cele trei csrss.exe si service.exe
! Click Dreapta ---> End Task