| ScortSyndicate90 a întrebat:

Cand pornesc pc-ul la sturtup am o tinta o pelicula albastra care disparea iar culorile revin la normal dupa un minut sau niste secunde! Aceasta tinta enervanta mai o intalnesc si in anumite jocuri mai vechi gen avatar sau seriouse sam 3! De la ce poate fi aceasta tinta! Nu este o culoare! Este o tinta o pelicula ecranul este mai albastrui culorile sunt mai albastrite ca sa zic asa? Am cautat pe net despre asta dar nu am gasit nimic! Ajutor! O fi de la windows 10?

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incarca 1-2 poze in care sa se vada bine si da link-ul la poze.

| ScortSyndicate90 explică (pentru Bula):

Nu se vede in poze se vede doar la monitor daca il vezi cu ochii tai, Nu se vede in poze sau video-uri

| Bula a răspuns (pentru ScortSyndicate90):

Daca pe screenshot nu se vede, atunci probabil este ceva problema /mizerie la ecran.