| FoxGames a întrebat:

Cand pornesc Pc-ul si intru in Cs:Go am lag, dar daca dau restart la Pc merge bine, ce rezolvare stiti? Daca e nevoie spun si specificatiile, calculatorul e nou luat de cam 1 saptamana...

1 răspuns:
| mihaiion2 a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare ca sistemul de operare sa isi incarce toate procesele. Cand dai restart (nu shut down si start din nou) unele procese raman incarcate in fisierul swap si de aceea la restart merge mai bine - se incarca mai usor.