| AlexBoy88 a întrebat:

Cand reinstalez Windows 7 unde setez acolo sa nu se faca Update pentru ca nu vreau sa se faca update.

Răspuns Câştigător
| TheBrainiac a răspuns:

Click dreapta la Computer -> Properties -> Windows Update -> Important Updates -> selectezi "Never", apoi, debifezi celelalte doua optiuni si esti gata.

3 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Control panel>administrative tools>service.
In sectiunea service cauti "automatic update" dublu ckick pe automatic update si in dreptul la start up type debifezi automatic si dai disable.
Mai jos dai si acolo stop.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In control panel la sistem and sharing trebuie sa gasesti windows updates nu intra pe el ci exact sub trebuie sa fie turn on or of
acolo selecteaza never.
zi-mi daca merge sa iti trimit si filmulet

| pcsick a răspuns:

Control Panel\All Control Panel Items\Windows Update\Change settings si bifezi "Never check for updates"